+48
Administratorem Państwa danych osobowych jest Mebloscenka Marek Dziewanowski z siedzibą przy ul. Sudeckiej 96/79, 53-129 Wrocław, NIP 8991836607, z którą można skontaktować się pod adresem sklep@mebloscenka.pl. Państwa dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Państwu korzystania z funkcjonalności oferowanych przez serwis mebloscenka.pl, w tym pobranie brył 3D oraz wysyłania Państwu treści marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz wycofania udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na jej podstawie przed odwołaniem. Przysługuje Państwo również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych zostały zamieszczone w Polityce prywatności.
ZAPISZ SIĘ I ODBIERZ WARUNKI WSPÓŁPARCY ORAZ DOSTĘP DO BAZY MODELI 3D
Dla projektantów i architektów wnętrz
Program partnerski
/
This is a custom code placeholder.
Switch to Preview or publish the page
to see how your code works.
Double-click to edit
<script src="https://unpkg.com/@lottiefiles/lottie-player@latest/dist/lottie-player.js"></script> <lottie-player src="https://assets6.lottiefiles.com/private_files/lf30_vhzcsqxx.json" background="transparent" speed="1" style="width: 300px; height: 300px;" loop autoplay></lottie-player>
NOWI
KLIENCI
/
ATRAKCYJNE WARUNKI
/
Przygotujemy wycenę wraz z ofertą. Pomożemy Ci również z projektem, dobierzemy odpowiednie produkty, pasujące do wnętrza.
Posiadamy bogatą bazę modeli 3D, katalogów i wzorników. Jest również możliwość wysyłki próbników bezpośrednio do klienta lub do Twojej pracowni.
MATERIAŁY DO PRACY
/
Współpracujemy z ponad 60 polskimi markami, nieustająco śledząc ich rozwój i wyczekując kolejnych nowości. Tym samym gwarantujemy bogatą ofertę mebli, lamp i dodatków. 
Dołącz do naszej społeczności profesjonalistów
Polecamy pracownie współpracujących z nami architektów. Twoje realizacje wyróżnimy w social mediach i na stronie.
KONTAKT Z NAMI:
/
projektantka wnętrz i pomysłodawczyni Mebloscenki
Krystyna Dziewanowska
Polski design to produkty oryginalne, w przeciwieństwie do podróbek, które zalały nasz rynek. Nietuzinkowe, bo dalekie od tego, co możemy znaleźć w sieciówkach i nadal w rozsądnych, konkurencyjnych cenach w porównaniu do designu duńskiego czy włoskiego. 
Razem tworzymy #polskidesign
Potrzebujesz modeli 3D do projektu? 
Wypełnij formularz, a otrzymasz natychmiast materiały do pobrania.